Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Müşteri Hizmetleri: (0266) 606 06 50

Emlak İlanları Nasıl Hazırlanmalıdır?

Anasayfa Yazılar Emlak İlanları Nasıl Hazırlanmalıdır?
Sosyal Medyada Paylaşın

Emlak İlanları Nasıl Hazırlanmalıdır?

Emlak işi yapıyorsanız her gün hızlı şekilde ve etkiliyeci emlak ilanları yazmanız gerekir. Emlak satışı veya kiralık ilanları yazmak kolay gibi görünse de aslında zor bir iş. İnsanları evle ilgili sizinle görüşmeye ikna etmek için çekici ilanlar hazırlamanız gerekir. Emlaklarınızı Hızlı Satan Emlak İlanları Nasıl Yazılır? yazımızla web sitenize eklediğiniz ilanlarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini aldık. Böylece hızlı ve etikileyici ilanlar yazabilirsiniz.  • DİKKAT ÇEKİCİ İLAN BAŞLIĞI

Verdiğiniz ilan ziyaretçiler tarafından incelenirken ilk olarak başlık göze çarpar. Verdiğiniz ilanın başlığı ne kadar etkileyici ve bilgi içerikli olursa insanlar o kadar fazla ilgi gösterir ilanınıza.Örneğin : Sahibinden Satılık 2+1 Full Yapılı Mükemmel Konumlu Daire  -  tarzında bir ilan verirseniz tüm ziyaretçiler ilanınızı inceleme isteği duyacaktır.


  • İLAN İÇERİKLERİ DOĞRU BİLGİLERDEN OLUŞMALIDIR

İnternette en az ziyaret edilen ilanlar genelde aşırı abartılı ilanlardır. Bu ilanlar daha en başından kendini belli eder ve insanlar bu ilanlara tıklama tenezzülünde bile bulunmazlar. Bu nedenle ilanlarınızın doğru ve makul olmasına dikkat edin. Aşırı abartılardan kaçının. Emlak ilanı verirken doğal bir ilan tercih edin.


  • ABARTILI BİR FİYAT VERMEKTEN KAÇININ

Verdiğiniz ilanın fiyatını belirlerken kesinlikle abartılı fiyat vermekten kaçınmalısınız. Dairenizin piyasa şartlarındaki değeri ne ise beş aşağı beş yukarı o aralıkta bir fiyat biçin. Aksi takdirde insanlar aşırı pahalı bulup inceleme gereksinimi duymazlar.


  • RESİMLERİNİZİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK KALİTESİNDE ÇEKİN

Yüksek çözünürlüklü resimler her zaman göze daha çok hitap eder ve insanlarda merak uyandırır. Bu nedenle ilanını vereceğiniz dairenin resimlerini yüksek çözünürlük kalitesinde çekin ki dikkat çekici olsun. Bu sayede ziyaretçi sayısını ikiye katlayabilirsiniz.


  • DAİRENİN HER  YERİNİN RESİMLERİNİ ÇEKİN

Genelde ilan verilirken insanlar dairenin oturma odasını ve mutfağını çekerler ve bunları yayınlarlar. Bu çok yanlış bir davranıştır. Ev almak isteyen insanlar alacakları evin her yerini görmek isterler ve bu nedenle resmi az ilanlara pek önem vermezler. İyi bir ilanda dairenin tüm dalarının ve mutfak, banyo ve balkon gibi detayların da gösterilmesi gerekmektedir.


  • VERDİĞİNİZ İLANIN ADRESİNİN TAM VE DOĞRU OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

Genelde internette ilan arama yaparken insanlar bulundukları şehirlere göre sıralama yapmaktalar. Bu da sizin vereceğiniz ilanın adresinin yanlış olması halinde yanlış kişiler tarafından inceleneceğini gösterir. Bu edenle dairenizin adresini tam ve doğru bir şekilde belirtin.


10.02.2019

Emlak ilanlarınızın, Emlakarar.com'da yayınlanmasını istermisiniz?

Ücretsiz İlan Ver!

Tüm Gayrimenkul
İlanlarına Hızlı
Ve Kolayca Ulaşın,

Ücretsiz olarak
Gayrimenkul
İlanları Oluşturun,

Gayrimenkulünüzü
Kolayca Satın
Veya Kiraya Verin!

Emlakçıdan veya Sahibinden Gayrimenkul İlanları için, Türkiye'nin Güvendiği Adres, Emlakarar.com

Copyright © 2018-2019 emlakarar.com