Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Müşteri Hizmetleri: (0266) 606 06 50

İlan Yayınlama Kuralları

Anasayfa İlan Yayınlama Kuralları
Sosyal Medyada Paylaşın

İlan Yayınlama Kuralları

  • İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. (Emlakarar.com sorumlu tutulamaz)

  • İlan sahibi, her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. (Aynı ilanı farklı kelimelerle tekrar yayınlamak, Başka ilanında kullandığı resimleri tekrar kullanmak) aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar Emlakarar.com tarafından sistemden silinecektir.

  • İlan fotoğrafları sadece ilgili gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Üzerinde Logo, Telefon numaraları ve benzeri reklamlar içeren resimli ilanlar onaylanmaz. (Resimler sadece bir ilan içeriğinde kullanılır, Yüklenen resimlerin tüm sorumluluğu ilgili kullanıcıya aittir)

  • İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen gayrimenkule ait bilgiler (eksiksiz) olarak bulunmalıdır. İlan sayfasında içerik bölümünde genelleme yapılarak, sadece reklam maksatlı ilan verilemez. (İlan içeriğinde, ilan ile ilgili bir bilgi olmayıp sadece firmanın reklamı olması gibi) Bu tarz ilanlar onaylanmaz.


  • Emlakarar.com da yayınlanan ilanlarda verilen telefon numaraları sms yöntemiyle doğrulanmaktadır. Doğrulama işlemi hem telefonun geçerliliği hem de alıcı ve satıcının güvenli bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak için yapılmaktadır. Bu nedenle İletişim Bilgileri alanı dışında (açıklama alanı, ilan görselleri vb.) farklı telefon numaraları yazılması yasaktır. (Kurumsal üyeler birden çok telefon kullanabildikleri için uygulamadan hariç tutulmaktadır.)

  • Üyelik kaydı oluştururken "isim" ve "soyisim" bilgileriniz eksiksiz olması gerekmektedir. Takma isim kullanarak üye olmak ve bu şekil ilan vermek yasaktır. Tesbit edildiğinde üyeliğiniz ve varsa ilanınız iptal edilecektir.


  • Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından kaldırılmalıdır. Süresi dolan, Pasife alınan ilanlar 30 gün içinde yeniden aktif edilmediği takdirde kullanıcı panelinizden silinir.

  • İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir. İlan sahibinin üyeliğine Emlakarar.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

Emlak ilanlarınızın, Emlakarar.com'da yayınlanmasını istermisiniz?

Ücretsiz İlan Ver!

Tüm Gayrimenkul
İlanlarına Hızlı
Ve Kolayca Ulaşın,

Ücretsiz olarak
Gayrimenkul
İlanları Oluşturun,

Gayrimenkulünüzü
Kolayca Satın
Veya Kiraya Verin!

Emlakçıdan veya Sahibinden Gayrimenkul İlanları için, Türkiye'nin Güvendiği Adres, Emlakarar.com

Copyright © 2018-2019 emlakarar.com