Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Müşteri Hizmetleri: (0266) 606 06 50

Emlak Haberleri

Anasayfa Emlak Haberleri
Sosyal Medyada Paylaşın

Emlak Haberleri

Kirayı Elden Almanın Cezası Varmı?

Maliye Bakanlığı kira ödemelerindeki vergi kaybını ve kaçağını önlemek amacıyla 01 Ocak 2008’den itibaren, aylık kira bedeli 500 TL ve daha fazla olan konutlar ile kira bedeli limiti olmaksızın tüm işyeri kiralarında ödeme işlemlerinin Banka ve PTT şubeleri üz... » Yazının devamı..

Evinizin Değerini Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Sahip olduğunuz ev, dükkan, ofis veya villanızın gerçek değerini biliyor musunuz? Gayrimenkul alırken veya satarken gönül gözünden, içgüdüsel yaklaşımlardan ziyade gerçek veriler ışığında hareket etmek   güvenilir yoldur.Bir çok faktör Gayrimenkulün ... » Yazının devamı..

Emlak Sözleşme Örnekleri İndir

Emlak sözleşmesi adı altında pek çok sözleşmenin bulunduğunu söyleyebiliriz. Satın alma konusunda gayrimenkul satımı aracılık sözleşmesi, emlak alım satım sözleşmesi gibi sözleşmeler bulunmaktadır. Kiralama konusunda ise gayrimenkul kiralama aracılık sözleşmes... » Yazının devamı..

Emlak İlanları Nasıl Hazırlanmalıdır?

Emlak işi yapıyorsanız her gün hızlı şekilde ve etkiliyeci emlak ilanları yazmanız gerekir. Emlak satışı veya kiralık ilanları yazmak kolay gibi görünse de aslında zor bir iş. İnsanları evle ilgili sizinle görüşmeye ikna etmek için çekici ilanlar hazırlamanız ... » Yazının devamı..

Emlak ilanlarınızın, Emlakarar.com'da yayınlanmasını istermisiniz?

Ücretsiz İlan Ver!

Tüm Gayrimenkul
İlanlarına Hızlı
Ve Kolayca Ulaşın,

Ücretsiz olarak
Gayrimenkul
İlanları Oluşturun,

Gayrimenkulünüzü
Kolayca Satın
Veya Kiraya Verin!

Emlakçıdan veya Sahibinden Gayrimenkul İlanları için, Türkiye'nin Güvendiği Adres, Emlakarar.com

Copyright © 2018-2019 emlakarar.com